Najczęściej kupowane

Polecane produkty

 • EXTENDO

  Półki EXTENDO to innowacyjne rozwiązanie do zagospodarowania wolnych przestrzeni w szafkach. Półki są wyposażone w matę antypoślizgową która zapobiega przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek, dodatkowo zabezpiecza dno półki i ułatwia utrzymanie czystości. Ponadto zabezpiecza dno półek i ułatwia utrzymanie czystości. Kombinacja kolorów półek i mat daje możliwość dopasowania ich do własnych koncepcji i potrzeb.

  więcej

 • DISPENSA

  Prosta linia, nowoczesna technologia, funkcjonalność i użyteczność to cechy których szuka każdy użytkownik. Te wszystkie walory zapewniają nam wyciągi DISPENSA. Systemy te przeznaczone są do wysokiej zabudowy mebli kuchennych niemal w każdej szerokości frontu od 150 mm do 600 mm. Doposażenie w system cichego wyhamowania dodatkowo zapewniają komfort użytkowania, a szeroki wybór linni koszy pozwala na indywidualne dopasowanie do własnego stylu.

  więcej

 • KOSZE

  Codziennie wytwarzamy ogromne ilości różnego rodzaju śmieci, co wymaga częstego korzystania z segregatrów. Jeśli mają one spełniać swoje wymagania kosze powinny zapewnić nam użytkownikom szybki dostęp, niekłopotliwe opróżnianie oraz łatwe czyszczenie. Dobry segregator powinien być dopasowany do naszej kuchni, ale nie może przeszkadzać w poruszaniu się po niej. Nasze segregatory spełniają te wymagania a także dają możliwość bieżącego sortowania odpadów.

  więcej