Najczęściej kupowane

Polecane produkty

 • LINA

  LINA to nowoczesny wieszak na 9 par spodni. Wieszaki wiszą na półce niezależnie, jeden od drugiego, mogą być również przewieszane na tradycyjnym drążku do ubrań. Tuż nad wieszakami znajduje się półka, na której można przechowywać drobne przedmioty, np.: paski, apaszki, rękawiczki itp. LINA to wieszak który może być zaprojektowany w pomieszczeniu typowo garderobianym, jak również wkomponowany już w istniejącej szafie, czy garderobie.

  więcej

 • PLENO

  Prosta linia, nowoczesna technologia, funkcjonalność i użyteczność to cechy których szuka każdy użytkownik. Te wszystkie walory zapewniają nam wyciągi PLENO. Systemy te przeznaczone są do wysokiej zabudowy mebli kuchennych w szerokości frontu 450 mm i 600 mm. Mechanizm jest tak skonstruowany, że otwierając front automatycznie przesuwa się wysuwając półki do przodu poza korpus szafki.

  więcej

 • SESAM

  System SESAM to nowoczesny styl szafy gospodarczej. System jest uniwersalny, może byc montowany do prawej lub lewej strony korpusu szafki. Organizuje i utrzymuje porządek, pełne dno półek zapobiega przed wypadaniem przedmiotów. Uchwyt na wąż do odkurzacz i haczyki mogą być przewieszane według własnych potrzeb użytkownika.

  więcej